Események
A 2019/2020 . évi városi asztalitenisz csapatbajnokság versenykiírása
X. Szalai Gergely Emlékverseny
Nagycenki Sportcsarnok
2019. március 15. 08:30 - gyerekek
2019. március 16. 08:30 - felnőttek
Felnőtt egyéni eredmény:
I. Asbóth András
II. Böhm Gábor
III. Antal Zoltán, Böhm Attila
======================================================
Városi csapatbajnokság
Az őszi forduló végeredménye:
Hely Csapat
1 Újrakezdők
2 Nagycenk SE
3 AK Lövő
4 Autoliv AK
5 SZILAJ
======================================================
Szalai Gergely Emlékverseny
Nagycenki Sportcsarnok
2018. március 15. 08:30 - felnőttek
2018. március 16. 08:30 - gyerekek
======================================================
Asztalitenisz Családi verseny
Nagycenk, Sportcsarnok
2018.02.25.
======================================================
Amatőr asztalitenisz verseny
Győr, Aréna Pláza
2018.02.25.
======================================================
Városi amatőr felnőtt asztalitenisz verseny
2017. szeptember 23.
A kiírás alább letölthető.
Eredmények:
Páros:
I. helyezett: dr. Fülöp József - Nagy Tamás
II. helyezett: Máté László - Németh Elemér
III. helyezett: Göltl Tamás - Hancz Gábor
Egyéni:
I. helyezett: Stummer Gábor
II. helyezett: Németh Elemér
III. helyezettek: Göltl Tamás, dr. Fülöp József
======================================================
A Megyei Szövetség Sopronban, a TURRIS SE Sportcsarnokban rendezte meg a 2017. évi megyei újonc bajnokságot.
Eredmények:
Ú11 Leány:
I. Czapári Zsófia
II. Brattengeier Viktória
III. Losonczi Anna
Ú13 Leány:
I. Magera Gréta
II. Czapári Zsófia
III. Losonczi Anna
IV. Brattengeier Viktória
Ú11 Fiú:
I. Fehér Hugó
II. Zaccomer Zétény
III. Jánosi Bence
IV. Varga Benjamin
Ú13 Fiú:
I. Fehér Hugó
II. Szeli Bertalan
III. Molnár Kristóf
IV. Orosz Kolos
_______________________________________________________________________________________________
Szalai Gergely Emlékverseny
Nagycenki Sportcsarnok
2017. március 18. 09:00 - felnőttek
2017. március 19. 09:00 - gyerekek
Felnőtt egyéni:
1. Lung Dániel
2. dr. Fehér Ákos
3. Asbóth András
3. Hullámos Zsolt
Női Egyéni:
1. Cseri Erika
2. Bene Tímea
3. Winkler Petra
3. Purgai Boglárka
Felnőtt páros:
Fiú egyéni:
Lány egyéni:
A 2017. évi férfi NB I. tavaszi fordulók ütemezése
- letölthető fájl az oldal alján
Családi verseny
2015.05.10.
A TURRIS SE és a Sportfelügyelet közös rendezésében került sor az idei asztalitenisz családi versenyre. A Kőszegi úti csarnokban játszottak izgalmas mérkőzéseket szülők, gyerekek.
A győztes családok:
I. helyezett: Fehér család
II. helyezett: Winkler család
III. helyezettek: Imre család és Purgai család
Az egyéni szám győztesei:
I. helyezett: Fehér Leo
II. helyezett: Bene Zsolt
III. helyezettek: Imre Máté és Kiss Dániel
1. Városi korosztályos verseny - 2015.02.14.
I., II., III. és IV. korosztályos fiú és leány gyermekek részére
Eredmények:
I-II. korcsoport leány: I. Hely: Veres Dorina
III-IV. korcsoport leány: I. Hely: Winkler Petra
II. Hely: Purgai Boglárka
III. Hely: Veres Dorina
I-II. korcsoport fiú: I. Hely: Keszei Róbert
II. Hely: Igaz Brúnó
III. Hely: Szeli Bertalan
III. Hely: Hajnal Bence
III-IV. korcsoport fiú: I. Hely: Kiss Dániel
II. Hely: Imre Máté
III. Hely: Söveges Zalán
III. Hely: Purgai Botond